Newsletter

 Dopisz się do newslettera:

RECKITT BENCKISER

12 > >>
   Sortuj według:    Nazwa Popularność Cena
   Pokazuj produkty:    wszystkie | dostępne | dostępne 2-5 dni | niedostępne
Produktów na stronę:12244896

Gaviscon o smaku mięty TAB, tabletki do rozgryzania i żucia, 16 szt

Kategoria: Leki i Suplementy Układ pokarmowy Zgaga

Gaviscon o smaku mięty TAB, tabletki do rozgryzania i żucia, 16 szt

Lek Gaviscon o smaku mięty TAB tworzy ochronną warstwę utrzymującą się na powierzchni treści żołądkowej. Warstwa ta zapobiega cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej z żołądka, co powoduje zmniejszenie bólu i uczucia dyskomfortu w gardle i jamie ustnej.

więcej...

Produkt dostępny

11.39

Do koszyka

Gaviscon o smaku mięty TAB, tabletki do rozgryzania i żucia, 8 szt

Kategoria: Leki i Suplementy Układ pokarmowy Zgaga

Gaviscon o smaku mięty TAB, tabletki do rozgryzania i żucia, 8 szt

Lek Gaviscon o smaku mięty TAB tworzy ochronną warstwę utrzymującą się na powierzchni treści żołądkowej. Warstwa ta zapobiega cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej z żołądka, co powoduje zmniejszenie bólu i uczucia dyskomfortu w gardle i jamie ustnej.

więcej...

Produkt dostępny

5.88

Do koszyka

Gaviscon o smaku mięty, zawiesina doustna 150ml

Kategoria: Leki i Suplementy Układ pokarmowy Zgaga

Gaviscon o smaku mięty, zawiesina doustna 150ml

Zgaga, refluks, odbijanie.

więcej...

Produkt dostępny

13.35

Do koszyka

Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ml, zawiesina doustna, 100 ml

Kategoria: Leki i Suplementy Ból Preparaty dla dzieci

Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ml, zawiesina doustna, 100 ml

Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy jest przeznaczony do krótkotrwałego, objawowego leczenia:
- gorączki,
- bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.

więcej...

Produkt niedostępny

27.14

Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ml, zawiesina doustna, 150 ml

Kategoria: Leki i Suplementy Ból Preparaty dla dzieci

Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ml, zawiesina doustna, 150 ml

Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy jest przeznaczony do krótkotrwałego, objawowego leczenia:
- gorączki,
- bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.

więcej...

Produkt dostępny

36.96

Do koszyka

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy 40 mg/ml, zawiesina doustna, 100 ml

Kategoria: Leki i Suplementy Ból Preparaty dla dzieci

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy 40 mg/ml, zawiesina doustna, 100 ml

Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy jest przeznaczony do krótkotrwałego, objawowego leczenia:
- gorączki,
- bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.

więcej...

Produkt dostępny

26.50

Do koszyka

Nurofen dla dzieci Junior, 100 mg, kapsułki do żucia elastyczne, 12 szt.

Kategoria: Leki i Suplementy Ból Preparaty dla dzieci

Nurofen dla dzieci Junior, 100 mg, kapsułki do żucia elastyczne, 12 szt.

Substancją czynną (odpowiedzialną za działanie leku) jest ibuprofen, lek przeciwbólowy, należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).

więcej...

Produkt dostępny

20.15

Do koszyka

Nurofen Dla Dzieci, czopki, 125 mg, 10 szt

Kategoria: Leki i Suplementy Ból Preparaty dla dzieci

Nurofen Dla Dzieci, czopki, 125 mg, 10 szt

Czopki Nurofen Dla Dzieci 125 zawierają ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

więcej...

Produkt dostępny

17.21

Do koszyka

Nurofen Express Forte, kapsułki, 10 szt

Kategoria: Leki i Suplementy Ból Menstruacyjny

Nurofen Express Forte, kapsułki, 10 szt

Nurofen Express Forte zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

więcej...

Produkt dostępny

8.82

Do koszyka

Nurofen Express Forte, kapsułki, 20 szt

Kategoria: Leki i Suplementy Ból Menstruacyjny

Nurofen Express Forte, kapsułki, 20 szt

Nurofen Express Forte zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

więcej...

Produkt dostępny

15.49

Do koszyka

Nurofen Forte, tabletki powlekane, 400 mg, 12 szt

Kategoria: Leki i Suplementy Ból Menstruacyjny

Nurofen Forte, tabletki powlekane, 400 mg, 12 szt

Nurofen Forte zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

więcej...

Produkt dostępny

6.23

Do koszyka

Nurofen Forte, tabletki powlekane, 400 mg, 24 szt

Kategoria: Leki i Suplementy Ból Menstruacyjny

Nurofen Forte, tabletki powlekane, 400 mg, 24 szt

Nurofen Forte zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

więcej...

Produkt dostępny

14.14

Do koszyka

12 > >>

Jak prawidłowo stosować leki?

2014-08-19

prawidłowe stosowanie lekówSkuteczność terapii jest w istotny sposób zależna od prawidłowego dawkowania leku. Każda postać leku (tabletka, kapsułka, proszek do sporządzania roztworu, syrop itp.) ma działanie uboczne, jednak prawidłowe ich przyjmowanie umożliwia zminimalizowanie działań niepożądanych i przynosi sukces terapeutyczny. Oto kilka podstawowy zasad stosowania leków...

DotPay bezpieczne płatności online

© 2011-2018 by Apteka Internetowa Lekosfera | wykonanie red agencja interaktywna, wrocław