O firmie

Apteka internetowa LEKOSFERA działa we wrocławskiej aptece Lekosfera (DGA17) należącej do Dolnośląskiej Grupy Aptecznej S.A. [zobacz koncesję].

Dolnośląska Grupa Apteczna Spółka Akcyjna jest obecna na rynku farmaceutycznym od 2001 roku. Głównym profilem Spółki jest organizacja, uruchamianie i zarządzanie aptekami w centrach handlowych, przychodniach oraz szpitalach. W chwili obecnej Dolnośląska Grupa Apteczna zarządza kilkunastoma aptekami w wojwództwach dolnośląskim, opolskim oraz zachodniopomorskim i jest w trakcie realizacji kolejnych planów inwestycyjnych.
Przez lata firma umacniała swoją pozycję na rynku zdobywając nowe doświadczenia. Zgromadzone zasoby, stały wzrost obrotów oraz stabilne wskaźniki finansowe dobrze rokują na przyszłość i pozwalają z optymizmem oceniać perspektywy rozwoju firmy.

Kapitał zakładowy spółki jest w całości Polski i wynosi 500.000,00 PLN.
Siedziba firmy mieści się w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu, przy ul. Czeremchowej 6.
NIP 899 24 24 491
REGON 932692054
KRS 0000402636 Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego przy ul. Poznańskiej 16-20.

Dolnośląska Grupa Apteczna S.A. cieszy się bardzo dobrą opinią klientów, a także instytucji i kontrahentów rynku farmaceutycznego. Spółka posługuje się nowoczesnymi narzędziami marketingowymi oraz wprowadza innowacyjne rozwiązania systemowe, organizacyjne i techniczne, np.: profesjonalną telewizję apteczną, automaty do wydawania leków, numerkowy system kolejkowy, AutoApteki (obsługa pacjentów przez okienko, bez wysiadania z samochodu).
Od blisko 6 lat w aptekach funkcjonuje również profesjonalny program lojalnościowy, który zgromadził już ponad 20 000 zadowolonych pacjentów.
Dolnośląska Grupa Apteczna S.A. to również stabilny i elastyczny pracodawca, otwarty na potrzeby swoich pracowników oraz inwestujący w ich rozwój. Firma uczestniczy w przedsięwzięciach charytatywnych – współpracuje ze środowiskiem diabetyków i prowadzi szereg cyklicznych akcji edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Pierwsza należąca do sieci apteka powstała we Wrocławiu, w listopadzie 2001 roku pod nazwą „Apteka DGA”. Pod taką marką handlową, przez 10 kolejnych lat firma zwiększała swój zasięg terytorialny. W 2011 roku zmieniona została marka handlowa aptek na „Apteki Lekosfera”.

W Aptekach Lekosfera znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę leków gotowych, recepturowych, suplementów diety, ziół, sprzętu medycznego i kosmetyków. Z myślą o stałych i nowych klientkach powstało Centrum Urody, w którym profesjonalne dermokonsultanki pomomagają w wyborze kosmetyków idealnych dla każdego rodzaju cery. Osoby cierpiące na cukrzycę korzystać mogą natomiast z pomocy w Strefie Diabetyka.

W aptece internetowej Lekosfera można liczyć na fachową pomoc wysoko wykwalifikowanej kadry - doświadczonych magistrów i techników farmacji, pod numerem telefonu +48 71 782 10 80 oraz za pomocą Formularza Kontaktowego.

Apteka dba o Państwa prywatność, zapewnia całkowite bezpieczeństwo zakupów oraz swobodny wybór ogólnodostępnych produktów leczniczych. Gwarantuje ochronę danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami).

Zapraszamy do naszych aptek oraz do przeglądania oferty i składania zamówień przez Internet.