Apap Przeziębienie, saszetki, 8 szt

15.37 zł

Producent: US PHARMACIA

Dostępność: Produkt dostępny

Cena: 15.37 zł

Koszty dostawy:

  • Darmowa dostawa od 169 zł
  • Odbiór Osobisty: 0.00 zł
  • Przesyłka Kurierska Ekonomiczna (2-5 dni): 7.89 zł
  • Przesyłka Kurierska ekspresowa (1-2 dni): 14.00 zł

inne opcje wysyłki...

Opis produktu

Gorączka. Bóle: głowy, gardła, mięśni, kostno-stawowe. Katar. Niedrożność nosa. (Paracetamolum + Acidum ascorbicum + Phenylephrini hydrochloridum) (650 mg + 50 mg + 10 mg)/saszetkę, proszek do sporządzania roztworu doustnego. Smak cytrynowy.

Skład:

1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg;
substancje pomocnicze: aspartam (E 951), sacharoza, inne - patrz ulotka.
Lek zawiera paracetamol. Nie stosować razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol. W razie przedawkowania należy niezwłocznie skontaktować sią z lekarzem nawet, gdy nie występują objawy.

Dawkowanie:

Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią ulotki.

Informacje dodatkowe:

Przechowywanie: Lek przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. OTC - Lek wydawany bez recepty.

czytaj więcej
Opinie klientów

Opinie klientów

Nikt nie dodał jeszcze opinii

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj opinię

Podyskutuj na forum

comments powered by Disqus