Newsletter

 Dopisz się do newslettera:

Betadrin WZF, krople, 10 ml

Betadrin WZF, krople, 10 ml

Cena: 7.89

Producent: WZF POLFA

Dostępność: Produkt dostępny

Możesz kupić taniej! zasugeruj

opcje wysyłki...

Opis produktu

Betadrin WZF krople są lekiem złożonym. Zawierają: difenhydraminy chlorowodorek oraz nafazoliny azotan, które udrażniają nos i ułatwiają oddychanie.

Skład:

(1 ml roztworu zawiera): difenhydraminy chlorowodorek 1 mg i nafazoliny azotan 0,33 mg. Substancje pomocnicze: kwas borowy, disodu edetynian, benzalkoniowy chlorek roztwór, sodu wodorotlenek 10%, woda oczyszczona. Butelka z zakraplaczem zawiera 10 ml roztworu.

Działanie:

Betadrin WZF jest lekiem złożonym zawierającym w swoim składzie substancje przeciwhistaminową - difenhydramionę i alfa-adrenomimetyk - nafazolinę. W wyniku działania tych dwóch substancji, lek usuwa objawy nieżytu nosa, takie jak: katar, uczucie zatkanego nosa, zaczerwienienie, obrzęk z upośledzeniem drożności zatok.

Wskazania:

* stany zapalne błony śluzowej nosa;

* zaostrzenie przewlekłego nieżytu nosa w przebiegusezonowego i całorocznego alergicznego nieżytu nosa lub przeziębienia;

* lek przeznaczony do leczenia doraźnego.

Dawkowanie:

* Lek jest przeznaczony wyłącznie do stosowania do nosa.

* Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat: 1 - 3 krople do każdego otworu nosowego nie częściej niż co 4 do 6 godzin.

* Nie należy stosować niż do 5 dni.

Przeciwwskazania:

Nie stosować leku Betadrin, jeśli:

* występuje nadwrażliwość (uczulenie) na którykolwiek składnik leku lub pochodne imidazolowe;

* stwierdzono jaskrę z wąskim kątem przesączania;

* nadwrażliwość na środki adrenomimetyczne;

* u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Ciąża/karmienie:

* Lek może być stosowany w ciąży jedynie w przypadku, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu.

* Stosowanie leku u kobiety karmiącej piersią wymaga zachowania ostrożności i konsultacji lekarskiej.

Prowadzenie pojazdów:

Lek Betadrin nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.

Działania niepożądane:

Jak każdy lek, Betadrin krople mogą powodować działania niepożądane: senność, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, bóle i zawroty głowy, nudności, nadmierne pocenie się, niepokój, osłabienie, zwiększenie stężenia cukru we krwi. Długotrwałe stosowanie leku może doprowadzić do wtórnego nasilenia obrzęku i zwiększenia wydzielania, a także do miejscowych zmian w nabłonku nosa.

Informacje dodatkowe:

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Po pierwszym otwarciu nie należy stosować preparatu dłużej niż 12 tygodni.

Opinie klientów

Brak opinii

Produkty podobne

Produktów na stronę:12244896

ALLERGODIL, 1 mg/ml (0,1%), aerozol do nosa, roztwór 10 ml

ALLERGODIL, 1 mg/ml (0,1%), aerozol do nosa, roztwór 10 ml

ALLERGODIL, 1 mg/ml (0,1%), Azelastini hydrochloridum. Allergodil, aerozol do nosa, roztwór należy do grupy leków przeciwhistaminowych. Leki przeciwhistaminowe działają przez zapobieganie działaniu histaminy wytwarzanej przez organizm w wyniku reakcji alergicznej.

więcej...

Produkt dostępny

27.79

Do koszyka

Otrivin Allergy, aerozol, 15 ml

Otrivin Allergy, aerozol, 15 ml

Otrivin Allergy jest lekiem złożonym. Zawiera: fenylefrynę i dimetyndenu maleinia, które udrażnia nos, ułatwia oddychanie i działają przeciwalergicznie.

więcej...

Produkt dostępny

19.37

Do koszyka

Produkty wspierające

Produktów na stronę:12244896

Inhalol, płyn do sporządzania inhalacji parowej, 10g

Inhalol, płyn do sporządzania inhalacji parowej, 10g

INHALOL jest preparatem stanowiącym mieszaninę olejków eterycznych o zbliżonym działaniu farmakologicznym. Preparat stosuje się pomocniczo, w postaci inhalacji wziewnej, w celu łagodzenia dolegliwości górnych dróg oddechowych takich jak katar i trudności w odkrztuszaniu gęstej wydzieliny.

więcej...

Produkt dostępny

9.79

Do koszyka

Fiorda o smaku cytryny, pastylki, 30 szt

Fiorda o smaku cytryny, pastylki, 30 szt

Fiorda to suplement diety, w którym zawarte są TYLKO NATURALNE SKŁADNIKI.

więcej...

Produkt dostępny

12.99

Do koszyka

Theraflu ExtraGRIP, saszetki, 10 szt

Theraflu ExtraGRIP, saszetki, 10 szt

Theraflu ExtraGRIP jest lekiem złożonym. Zawiera: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny i maleinian feniraminy, które zwalczają objawy przeziębienia i grypy.

więcej...

Produkt dostępny

16.20

Do koszyka

Tantum Verde, pastylki twarde smak cytrynowy, 20 szt.

Tantum Verde, pastylki twarde smak cytrynowy, 20 szt.

Lek Tantum Lemon pastylki zawiera benzydaminę, która działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, miejscowo znieczulająco i odkażająco.

więcej...

Produkt dostępny

15.40

Do koszyka

DotPay bezpieczne płatności online

© 2011-2017 by Apteka Internetowa Lekosfera | wykonanie red agencja interaktywna, wrocław