Newsletter

 Dopisz się do newslettera:

Produkt archiwalny - NIEDOSTĘPNY

Deep Rilif, żel, 30 g

Deep Rilif, żel, 30 g

Produkt archiwalny - NIEDOSTĘPNY

Producent: The Mentholatum

Produkty podobne

Produktów na stronę:12244896

Olfen Żel, 50g

Olfen Żel, 50g

Diclofenacum natricum 10 mg/g. Żel działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

więcej...

Produkt dostępny

14.79

Do koszyka

Veral 10 mg/g (1%), żel 55g

Veral 10 mg/g (1%), żel 55g

Substancja czynną zawartą w leku Veral w postaci żelu 1% jest diklofenak, pochodna kwasu fenylooctowego wykazująca działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

więcej...

Produkt niedostępny

8.99

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 100g

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 100g

Voltaren MAX przynosi ulgę w bólu, redukuje stan zapalny i obrzęki występujące  okolicach mięśni i stawów.

więcej...

Produkt dostępny

34.42

Do koszyka

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 50g

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 50g

Voltaren MAX przynosi ulgę w bólu, redukuje stan zapalny i obrzęki występujące  okolicach mięśni i stawów.

więcej...

Produkt dostępny

19.99

Do koszyka

Voltaren Emulgel 1%, żel, 50 g

Voltaren Emulgel 1%, żel, 50 g

Voltaren Emulgel 1% wykazuje miejscowe działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

więcej...

Produkt dostępny

14.81

Do koszyka

Deep Rilif, żel, 100 g

Deep Rilif, żel, 100 g

Deep Relief zawiera ibuprofen i mentol, jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

więcej...

Produkt niedostępny

18.82

Deep Rilif, żel, 50 g

Deep Rilif, żel, 50 g

Deep Relief zawiera ibuprofen i mentol, jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

więcej...

Produkt dostępny

17.23

Do koszyka

Traumon, żel 50 g

Traumon, żel 50 g

Traumon to lek o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

więcej...

Produkt dostępny

18.19

Do koszyka

Opis produktu

Deep Rilif zawiera ibuprofen i mentol, jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

Skład:

(1g żelu zawiera): substancje czynne: ibuprofen 50 mg, mentol 30 mg. Substancje pomocnicze: karbomer, glikol propylenowy, etanol 96%, diizopropanolamina, woda oczyszczona.

Działanie:

Deep Rilif jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zawiera ibuprofen i mentol. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jest lekiem silnie działającym przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból i zmniejsza obrzęk. Mentol działa miejscowo znieczulająco. Powoduje również miejscowe przekrwienie tkanek. Skojarzone działanie obu składników powoduje uśmierzenie bólu bardzo szybko po naniesieniu żelu na skórę i działanie to utrzymuje się przez wiele godzin.

Wskazania:

Deep Rilif stosuje się do miejscowgo leczenia przeciwbólowego i przeciwzapalnego w:
* bólach reumatycznych, w tym bólach stawów spowodowanych zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bólach pleców, lumbago (postrzale), bólach mięśniowych, bólach w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach.
* bólu i obrzęku wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych.

Dawkowanie:

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Cienką warstwę żelu nałożyć na bolesne miejsce i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia preparatu. W przypadku tubek zawierających 30g, 50g lub 100g preparatu należy jednorazowo stosować 1 do 4 cm żelu, a w przypadku tubek zawierających 15g leku 4 - 10 cm żelu. Powtarzać nie częściej niż 3 razy na dobę, zachowując co najmniej 4-godzinną przerwę w stosowaniu. Po użyciu żelu należy zawsze umyć ręce, chyba że są one miejscem zastosowania preparatu. Miejsc nałożenia preparatu nie należy przykrywać opatrunkami takimi jak bandaże czy plastry.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku:
* u osób, u których kiedykolwiek wystąpiły reakcje uczuleniowe na którykolwiek ze składników leku, kwas acetylosalicylowy, ibuprofen lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne.
* u osób z astmą, u których występowały w przeszłości napady duszności, wysypka, nieżyt nosa lub inne objawy alergiczne po zastosowaniu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
* na błony śluzowe, wargi, nozdrza i okolice narządów moczowo-płciowych
* do oczu i na skórę w okolicach oczu
* na skórę uszkodzoną lub zmienioną zapalnie
* u dzieci poniżej 12 lat

Ciąża/karmienie:

Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza. Nie zaleca się stosowania leku podczas ciąży. Nie zaleca się stosowania leku podczas karmienia piersią chyba, że na wyraźne zalecenie lekarza.

Prowadzenie pojazdów:

Lek nie wpływa na zdolność do prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu.

Działania niepożądane:

Jak każdy lek, Deep Rilif może powodować działania niepożądane. Do najczęściej spotykanych działań niepożądanych należą reakcje miejscowe: zaczerwienienie, świąd, pieczenie, wysypka, pokrzywka. Rzadziej występują zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego - bóle brzucha i niestrawność. U osób predysponowanych, u których występują lub występowały w przeszłości napady astmatyczne lub choroby alergiczne, mogą wystąpić napady duszności. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych, nie wymienionych w tej ulotce, należy poinformować o nich lekarza.

Informacje dodatkowe:

Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Opinie klientów

Brak opinii

Produkty podobne

Produktów na stronę:12244896

Olfen Żel, 50g

Olfen Żel, 50g

Diclofenacum natricum 10 mg/g. Żel działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

więcej...

Produkt dostępny

14.79

Do koszyka

Veral 10 mg/g (1%), żel 55g

Veral 10 mg/g (1%), żel 55g

Substancja czynną zawartą w leku Veral w postaci żelu 1% jest diklofenak, pochodna kwasu fenylooctowego wykazująca działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

więcej...

Produkt niedostępny

8.99

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 100g

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 100g

Voltaren MAX przynosi ulgę w bólu, redukuje stan zapalny i obrzęki występujące  okolicach mięśni i stawów.

więcej...

Produkt dostępny

34.42

Do koszyka

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 50g

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 50g

Voltaren MAX przynosi ulgę w bólu, redukuje stan zapalny i obrzęki występujące  okolicach mięśni i stawów.

więcej...

Produkt dostępny

19.99

Do koszyka

Voltaren Emulgel 1%, żel, 50 g

Voltaren Emulgel 1%, żel, 50 g

Voltaren Emulgel 1% wykazuje miejscowe działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

więcej...

Produkt dostępny

14.81

Do koszyka

Deep Rilif, żel, 100 g

Deep Rilif, żel, 100 g

Deep Relief zawiera ibuprofen i mentol, jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

więcej...

Produkt niedostępny

18.82

Deep Rilif, żel, 50 g

Deep Rilif, żel, 50 g

Deep Relief zawiera ibuprofen i mentol, jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

więcej...

Produkt dostępny

17.23

Do koszyka

Traumon, żel 50 g

Traumon, żel 50 g

Traumon to lek o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

więcej...

Produkt dostępny

18.19

Do koszyka

Produkty wspierające

Produktów na stronę:12244896

Brak produktów w tej kategorii

ABC Przeziębienia cz.2 - Konsultacja lekarska jest czasem niezbędna

2014-10-29

konsultacja z lekarzemCzasami choroba rozwija się tak szybko i agresywnie, że nie obejdzie się bez wizyty u lekarza. Należy wówczas uzbroić się w cierpliwość i stosować do zaleceń naszego doktora. Wygrzanie się pod ciepłą kołdrą, nawadnianie organizmu i odpoczynek powinny wspomóc nasz organizm w odzyskaniu zdrowia...

DotPay bezpieczne płatności online

© 2011-2017 by Apteka Internetowa Lekosfera | wykonanie red agencja interaktywna, wrocław