Newsletter

 Dopisz się do newslettera:

Deep Rilif, żel, 50 g

Deep Rilif, żel, 50 g

Cena: 12.61

Producent: The Mentholatum

Dostępność: Produkt dostępny

Możesz kupić taniej! zasugeruj

opcje wysyłki...

Opis produktu

Deep Relief zawiera ibuprofen i mentol, jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

Skład:

(1g żelu zawiera): substancje czynne: ibuprofen 50 mg, mentol 30 mg. Substancje pomocnicze: karbomer, glikol propylenowy, etanol 96%, diizopropanolamina, woda oczyszczona.

Działanie:

Deep Relief jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zawiera ibuprofen i mentol. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jest lekiem silnie działającym przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Zmniejsza stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzi ból i zmniejsza obrzęk. Mentol działa miejscowo znieczulająco. Powoduje również miejscowe przekrwienie tkanek. Skojarzone działanie obu składników powoduje uśmierzenie bólu bardzo szybko po naniesieniu żelu na skórę i działanie to utrzymuje się przez wiele godzin.

Wskazania:

Deep Relief stosuje się do miejscowgo leczenia przeciwbólowego i przeciwzapalnego w:
* bólach reumatycznych, w tym bólach stawów spowodowanych zmianami zapalnymi i zwyrodnieniowymi, bólach pleców, lumbago (postrzale), bólach mięśniowych, bólach w tkance włóknistej, ścięgnach i więzadłach.
* bólu i obrzęku wskutek uszkodzeń powysiłkowych, urazów stawów z naderwaniem więzadeł (skręcenia stawów), kontuzji sportowych.

Dawkowanie:

Deep Relief jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Cienką warstwę żelu nałożyć na bolesne miejsce i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia preparatu. W przypadku tubek zawierających 30g, 50g lub 100g preparatu należy jednorazowo stosować 1 do 4 cm żelu, a w przypadku tubek zawierających 15g leku 4 - 10 cm żelu. Powtarzać nie częściej niż 3 razy na dobę, zachowując co najmniej 4-godzinną przerwę w stosowaniu. Po użyciu żelu należy zawsze umyć ręce, chyba że są one miejscem zastosowania preparatu. Miejsc nałożenia preparatu nie należy przykrywać opatrunkami takimi jak bandaże czy plastry.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku:
* u osób, u których kiedykolwiek wystąpiły reakcje uczuleniowe na którykolwiek ze składników leku, kwas acetylosalicylowy, ibuprofen lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne.
* u osób z astmą, u których występowały w przeszłości napady duszności, wysypka, nieżyt nosa lub inne objawy alergiczne po zastosowaniu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
* na błony śluzowe, wargi, nozdrza i okolice narządów moczowo-płciowych
* do oczu i na skórę w okolicach oczu
* na skórę uszkodzoną lub zmienioną zapalnie
* u dzieci poniżej 12 lat

Ciąża/karmienie:

Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza. Nie zaleca się stosowania leku podczas ciąży. Nie zaleca się stosowania leku podczas karmienia piersią chyba, że na wyraźne zalecenie lekarza.

Prowadzenie pojazdów:

Lek nie wpływa na zdolność do prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu.

Działania niepożądane:

Jak każdy lek, Deep Relief może powodować działania niepożądane. Do najczęściej spotykanych działań niepożądanych należą reakcje miejscowe: zaczerwienienie, świąd, pieczenie, wysypka, pokrzywka. Rzadziej występują zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego - bóle brzucha i niestrawność. U osób predysponowanych, u których występują lub występowały w przeszłości napady astmatyczne lub choroby alergiczne, mogą wystąpić napady duszności. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych, nie wymienionych w tej ulotce, należy poinformować o nich lekarza.

Informacje dodatkowe:

Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Opinie klientów

Brak opinii

Produkty podobne

Produktów na stronę:12244896

Olfen Żel, 50g

Olfen Żel, 50g

Diclofenacum natricum 10 mg/g. Żel działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

więcej...

Produkt dostępny

13.19

Do koszyka

Veral 10 mg/g (1%), żel 55g

Veral 10 mg/g (1%), żel 55g

Substancja czynną zawartą w leku Veral w postaci żelu 1% jest diklofenak, pochodna kwasu fenylooctowego wykazująca działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

więcej...

Produkt dostępny

8.99

Do koszyka

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 100g

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 100g

Voltaren MAX przynosi ulgę w bólu, redukuje stan zapalny i obrzęki występujące  okolicach mięśni i stawów.

więcej...

Produkt dostępny

34.21

Do koszyka

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 50g

Voltaren Max 23,2mg/g, żel, 50g

Voltaren MAX przynosi ulgę w bólu, redukuje stan zapalny i obrzęki występujące  okolicach mięśni i stawów.

więcej...

Produkt dostępny

20.40

Do koszyka

Voltaren Emulgel 1%, żel, 50 g

Voltaren Emulgel 1%, żel, 50 g

Voltaren Emulgel 1% wykazuje miejscowe działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

więcej...

Produkt dostępny

14.65

Do koszyka

Deep Rilif, żel, 100 g

Deep Rilif, żel, 100 g

Deep Relief zawiera ibuprofen i mentol, jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

więcej...

Produkt niedostępny

18.79

Traumon, żel 50 g

Traumon, żel 50 g

Traumon to lek o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

więcej...

Produkt dostępny

19.56

Do koszyka

Naproxen 10% Hasco, żel, 50 g

Naproxen 10% Hasco, żel, 50 g

Naproxen żel jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.

więcej...

Produkt dostępny

6.66

Do koszyka

Produkty wspierające

Produktów na stronę:12244896

FUTURO Comfort Opaska kolana, rozm. M

FUTURO Comfort Opaska kolana, rozm. M

Opaska kolana poprzez delikatny ucisk działa wspomagająco na mięśnie, ścięgna i wiązadła oraz wymusza anatomiczne ustawienie.

więcej...

Produkt niedostępny

27.94

Voltaren Express Forte kapsułki miękkie, 20 szt

Voltaren Express Forte kapsułki miękkie, 20 szt

Kapsułki miękkie Voltaren Express to formuła leku z substancją czynną (diklofenak) rozpuszczoną w przejrzystym płynie znajdującym się wewnątrz miękkiej żelowej kapsułki. Diklofenak jest szybko uwalniany z kapsułki i wchłania się szybciej niż tabletki, docierając do miejsca bólu i zapalenia – tak, by mógł rozpocząć swoje działanie jak najszybciej.

więcej...

Produkt dostępny

22.99

Do koszyka

Reparil Gel N, żel, 40 g

Reparil Gel N, żel, 40 g

Lek REPARIL GEL N stosowany jest miejscowo, łagodzi dolegliwości pourazowe jak stłuczenia, krwiaki, zgniecenia, urazy stawów.

więcej...

Produkt dostępny

20.34

Do koszyka

Altacet, żel, 75 g

Altacet, żel, 75 g

Altacet żel zawiera octanowinian glinu, który wykazuje działanie ściągające i przeciwobrzękowe, jednocześnie łagodząc dolegliwości bólowe.

więcej...

Produkt dostępny

14.84

Do koszyka

Cyclo 3 Fort, kapsułki, 30 szt.

Cyclo 3 Fort, kapsułki, 30 szt.

Lek poprawia napięcie ścian naczyń żylnych i chroni naczynia krwionośne.

więcej...

Produkt dostępny

26.71

Do koszyka

Aescin, tabletki, 30 szt.

Aescin, tabletki, 30 szt.

Lek Aescin działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie oraz poprawia stan napięcia naczyń krwionośnych.

więcej...

Produkt dostępny

15.63

Do koszyka

Opokan, tabletki, 7,5 mg, 10 szt

Opokan, tabletki, 7,5 mg, 10 szt

Opokan zawiera meloksykam, który działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz przeciwgorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

6.37

Do koszyka

ABC Odporności cz.5 - Kwasy Omega-3, Witamina C

2016-08-03

Omega 3 z rybKWASY OMEGA-3

Kwasy tłuszczowe omega-3 należą do nienasyconych kwasów tłuszczowych. Do najważniejszych kwasów omega-3, z punktu widzenia odżywiania człowieka, należą: kwas eikozapentaenowy (EPA), kwas dokozaheksaenowy (DHA) oraz kwas alfa-linolenowy. Do naturalnych źródeł, bogatych w kwasy omega-3, możemy zaliczyć m.in. olej rybi oraz olej lniany tłoczony na zimno. Coraz większą popularnością cieszą się także kwasy omega-3 pozyskiwane z alg...

DotPay bezpieczne płatności online

© 2011-2017 by Apteka Internetowa Lekosfera | wykonanie red agencja interaktywna, wrocław