Ibuprom RR, tabletki powlekane, 400 mg, 12 szt

9.13 zł

Producent: US PHARMACIA

Dostępność: Produkt dostępny

Cena: 9.13 zł

Koszty dostawy:

  • Darmowa dostawa od 169 zł
  • Odbiór Osobisty: 0.00 zł
  • Przesyłka Kurierska Ekonomiczna (2-5 dni): 7.89 zł
  • Przesyłka Kurierska ekspresowa (1-2 dni): 14.00 zł

inne opcje wysyłki...

Opis produktu

Ibuprofenum 400 mg. Lek przeciwbólowy przeciwzapalny przeciwcorączkowy.

Skład:

1 tabletka powlekana zawiera:
substancję czynną: ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze.

Wskazania:

■ bolesne miesiączkowanie
■ bóle okolicy krzyżowej
■ bóle głowy
■ bóle zębów
■ nerwobóle
■ bóle mięśniowo-stawowe
■ gorączka w przeziębieniu i grypie

Dawkowanie:

Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:
■ 1 tabletka doustnie co 4-6 godzin
■ maksymalna dawka dobowa: 3 tabletki (1200 mg ibuprofenu).

Ostrzeżenia
Lek zawiera ibuprofen. Ze względu na ryzyko przedawkowania i/lub wystąpienia działań niepożądanych w czasie stosowania leku nie należy przyjmować:
■ innych produktów zawierających ibuprofen,
■ innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Informacje dodatkowe:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

czytaj więcej
Opinie klientów

Opinie klientów

Nikt nie dodał jeszcze opinii

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj opinię

Podyskutuj na forum

comments powered by Disqus