Newsletter

 Dopisz się do newslettera:

Produkt archiwalny - NIEDOSTĘPNY

Panadol, zawiesina doustna, 100 ml

Panadol, zawiesina doustna, 100 ml

Produkt archiwalny - NIEDOSTĘPNY

Producent: GlaxoSmithKline

Produkty podobne

Produktów na stronę:12244896

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 60ml

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 60ml

PEDICETAMOL 100 mg/ml roztwór doustny należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Lek jest stosowany w celu obniżenia gorączki trwającej nie dtużej niż 3 dni i uśmierzenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

więcej...

Produkt niedostępny

15.99

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 30ml

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 30ml

Leczenie objawowe gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

więcej...

Produkt niedostępny

15.20

Paracetamol Hasco, czopki, 250 mg, 10 szt

Paracetamol Hasco, czopki, 250 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Hasco 250 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

3.16

Do koszyka

Paracetamol Hasco, czopki, 125 mg, 10 szt

Paracetamol Hasco, czopki, 125 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Hasco 125 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

4.06

Do koszyka

Paracetamol Hasco, czopki, 80 mg, 10 szt

Paracetamol Hasco, czopki, 80 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Hasco 80 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

4.79

Do koszyka

Paracetamol Hasco, zawiesina doustna, 150 g

Paracetamol Hasco, zawiesina doustna, 150 g

Paracetamol zawiesina doustna zawiera paracetamol, który działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo.

więcej...

Produkt dostępny

10.16

Do koszyka

Efferalgan, czopki, 300 mg, 10 szt

Efferalgan, czopki, 300 mg, 10 szt

Efferalgan czopki zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

8.29

Do koszyka

Paracetamol Farmina, czopki, 50 mg, 10 szt

Paracetamol Farmina, czopki, 50 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Farmina działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Lek stosuje się u niemowląt i dzieci w bólach i gorączce różnego pochodzenia, np. przy ząbkowaniu, po szczepieniach, a także w objawowym leczeniu stanów grypopodobnych i przeziębień.

więcej...

Produkt dostępny

4.85

Do koszyka

Opis produktu

Panadol zawiesina doustna zawiera paracetamol, który działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo.

Skład:

(5 ml zawiesiny doustnej zawiera): 120 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze: kwas jabłkowy, azorubinę, gumę ksantan, maltitol ciekły, aromat truskawkowy, sorbitol 70 % (krystalizujący), nipasept sodu, sorbitol, kwas cytrynowy bezwodny, wodę oczyszczoną.

Działanie:

Panadol dla dzieci zawiera jako substancję czynną paracetamol. Działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo.

Wskazania:

* Gorączka i ból występujące np. w czasie przeziębienia i grypy, po szczepieniach.
* Bóle różnego pochodzenia, np.: bolesne ząbkowanie, ból zębów, ból głowy, ból gardła, ból ucha.

Dawkowanie:

Dawka jednorazowa zależy od masy ciała dziecka: 6 kg 3,5 ml; 8 kg 5,0 ml; 9 kg 5,5 ml; 10 kg 6,0 ml; 12,5 kg 8,0 ml; 15 kg 9,0 ml; 17 kg 10,5 ml; 19 kg 12,0 ml; 21 kg 13,0 ml;

30 kg 19,0 ml; 42 kg 26,0 ml.
Nie należy podawać leku częściej niż co 4 godziny, ani stosować więcej niż 4 dawki w ciągu doby (60 mg paracetamolu/kg mc./24 godz).

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku Panadol dla dzieci:
* jeśli stosuje się jednocześnie inne leki zawierające paracetamol,
* w razie nadwrażliwości (uczulenia) na paracetamol lub którykolwiek z innych składników leku,
* w przypadku niewydolności wątroby lub nerek u dziecka.

Ciąża/karmienie:

Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.

Działania niepożądane:

Jak każdy lek, Panadol dla dzieci może powodować działania niepożądane.
Działania niepożądane paracetamolu są rzadkie. Mogą wystąpić reakcje alergiczne, np. wysypka skórna. Mogą wystąpić zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: pieczenie w nadbrzuszu, nudności, wymioty, zapalenie trzustki, ponadto uszkodzenie wątroby, powiększenie wątroby, żółtaczka, po przedawkowaniu - zaburzenia czynności wątroby lub nerek. Bardzo rzadko może wystąpić trombocytopenia (zmniejszenie liczby płytek krwi), methemoglobinemia (zmniejszenie zdolności krwinek czerwonych do przenoszenia tlenu), agranulocytoza (zmniejszenie liczby białych krwinek).

Informacje dodatkowe:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, chronić od światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Opinie klientów

Brak opinii

Produkty podobne

Produktów na stronę:12244896

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 60ml

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 60ml

PEDICETAMOL 100 mg/ml roztwór doustny należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Lek jest stosowany w celu obniżenia gorączki trwającej nie dtużej niż 3 dni i uśmierzenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

więcej...

Produkt niedostępny

15.99

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 30ml

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 30ml

Leczenie objawowe gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

więcej...

Produkt niedostępny

15.20

Paracetamol Hasco, czopki, 250 mg, 10 szt

Paracetamol Hasco, czopki, 250 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Hasco 250 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

3.16

Do koszyka

Paracetamol Hasco, czopki, 125 mg, 10 szt

Paracetamol Hasco, czopki, 125 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Hasco 125 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

4.06

Do koszyka

Paracetamol Hasco, czopki, 80 mg, 10 szt

Paracetamol Hasco, czopki, 80 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Hasco 80 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

4.79

Do koszyka

Paracetamol Hasco, zawiesina doustna, 150 g

Paracetamol Hasco, zawiesina doustna, 150 g

Paracetamol zawiesina doustna zawiera paracetamol, który działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo.

więcej...

Produkt dostępny

10.16

Do koszyka

Efferalgan, czopki, 300 mg, 10 szt

Efferalgan, czopki, 300 mg, 10 szt

Efferalgan czopki zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

8.29

Do koszyka

Paracetamol Farmina, czopki, 50 mg, 10 szt

Paracetamol Farmina, czopki, 50 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Farmina działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Lek stosuje się u niemowląt i dzieci w bólach i gorączce różnego pochodzenia, np. przy ząbkowaniu, po szczepieniach, a także w objawowym leczeniu stanów grypopodobnych i przeziębień.

więcej...

Produkt dostępny

4.85

Do koszyka

Produkty wspierające

Produktów na stronę:12244896

Sinecod, krople doustne 5mg/ml, 20 ml

Sinecod, krople doustne 5mg/ml, 20 ml

Sinecod w postaci kropli stosowany jest w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia.

więcej...

Produkt dostępny

16.81

Do koszyka

Sterimar Baby, aerozol, 100 ml

Sterimar Baby, aerozol, 100 ml

Sterimar Baby to naturalny produkt składający się z wody morskiej, który oczyszcza i nawilża nos.

więcej...

Produkt dostępny

20.99

Do koszyka

Nasivin Baby 0,01% aerozol do nosa, 5 ml

Nasivin Baby 0,01% aerozol do nosa, 5 ml

Nasivin Solf 0,01% aerozol zawiera oksymetazoliny chlorowodorek, który udrażnia nos i ułatwia oddychanie.

więcej...

Produkt dostępny

18.73

Do koszyka

Ibum Forte o smaku malinowym, zawiesina doustna, 100 g

Ibum Forte o smaku malinowym, zawiesina doustna, 100 g

Lek lbum Forte, zawiesina doustna zawiera ibuprofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

więcej...

Produkt dostępny

16.50

Do koszyka

NoseFrida Aspirator do nosa, 1 szt

NoseFrida Aspirator do nosa, 1 szt

Małe dzieci często mają trudności ze snem oraz oddychaniem przez nos z powodu dokuczająoego im kataru, który przeszkadza także w jedzeniu i piciu. NoseFrida zapewni Twojemu dziecku swobodne oddychanie, jedzenie i spokojny sen.

więcej...

Produkt dostępny

23.54

Do koszyka

ABC Odporności cz.5 - Kwasy Omega-3, Witamina C

2016-08-03

Omega 3 z rybKWASY OMEGA-3

Kwasy tłuszczowe omega-3 należą do nienasyconych kwasów tłuszczowych. Do najważniejszych kwasów omega-3, z punktu widzenia odżywiania człowieka, należą: kwas eikozapentaenowy (EPA), kwas dokozaheksaenowy (DHA) oraz kwas alfa-linolenowy. Do naturalnych źródeł, bogatych w kwasy omega-3, możemy zaliczyć m.in. olej rybi oraz olej lniany tłoczony na zimno. Coraz większą popularnością cieszą się także kwasy omega-3 pozyskiwane z alg...

DotPay bezpieczne płatności online

© 2011-2017 by Apteka Internetowa Lekosfera | wykonanie red agencja interaktywna, wrocław