Newsletter

 Dopisz się do newslettera:

Paracetamol Hasco, czopki, 125 mg, 10 szt

Paracetamol Hasco, czopki, 125 mg, 10 szt

Cena: 3.99

Producent: HASCO-LEK

Dostępność: Produkt dostępny

Możesz kupić taniej! zasugeruj

Cena z wysyłką:

Odbiór Osobisty: 3.99

Kurier InPost (1-2 dni): 12.49

inne opcje wysyłki...

Opis produktu

Czopki Paracetamol Hasco 125 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

Skład:

(1 czopek zawiera): paracetamol 125 mg. Substancje pomocnicze: tłuszcz stały (Witepsol S58).

Działanie:

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Jest lekiem z wyboru w leczeniu bólu i gorączki. Nie wykazuje działania przeciwzapalnego. Nie obniża prawidłowej temperatury ciała.

Wskazania:

Wskazaniami do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.

Dawkowanie:

* Czopki Paracetamol Hasco 125 należy stosować doodbytniczo.

* U dzieci dawkę ustala się wg masy dziecka (przeciętnie jednorazowo 10 do 15 mg/kg masy ciała) lub według poniższej tabeli wiekowej.

* Dzieci w wieku: 2-3 lata -125 mg (1 czopek) jednorazowo.

* Dzieci w wieku: 4-6 lat -125 mg do 250 mg (1-2 czopki) jednorazowo.

* W razie potrzeby dawkę można powtarzać co 4 godziny, ale nie więcej niż 4 razy na dobę.

* U dzieci nie stosować leku dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem.

* U dzieci w wieku poniżej 2 lat lek należy stosować tylko z przepisu lekarza.

Przeciwwskazania:

Nie należy stosować leku Paracetamol Hasco 125, jeśli występuje:

* nadwrażliwość na paracetamol,

* ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby,

* choroba alkoholowa,

* ciężka niewydolność nerek.

Ciąża/karmienie:

Przed zastosowaniem każdego leku należy poradzić się lekarza.

Prowadzenie pojazdów:

Paracetamol Hasco 125 nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Działania niepożądane:

Jak każdy lek, lek Paracetamol Hasco 125 może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. W dawkach leczniczych paracetamol jest stosunkowo mało toksyczny.

* Zaburzenia krwi i układu chłonnego - Bardzo rzadko: agranulocytoza, małopłytkowość, niedokrwistość.

* Zaburzenia układu oddechowego - Rzadko: obrzęk krtani.

* Zaburzenia nerek i dróg moczowych - Bardzo rzadko: kolka nerkowa, niewydolność nerek, zaburzenia czynności nerek, ropomocz.

* Zaburzenia układu immunologicznego - Rzadko: obrzęk naczynioruchowy, reakcje rzekomoanafilaktyczne (m.in.: spadek ciśnienia, skurcz oskrzeli, pokrzywka). Bardzo rzadko: uczulenie.

* Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych - Bardzo rzadko: zapalenie wątroby.

Informacje dodatkowe:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Przechowywać w opakowaniu zewnętrznym w celu ochrony przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Opinie klientów

Brak opinii

Produkty podobne

Produktów na stronę:12244896

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 60ml

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 60ml

PEDICETAMOL 100 mg/ml roztwór doustny należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Lek jest stosowany w celu obniżenia gorączki trwającej nie dtużej niż 3 dni i uśmierzenia bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

więcej...

Produkt dostępny

15.59

Do koszyka

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 30ml

Pedicetamol, Paracetamolum 100 mg/ml, roztwór doustny, 30ml

Leczenie objawowe gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

więcej...

Produkt dostępny

14.80

Do koszyka

Paracetamol Hasco, czopki, 250 mg, 10 szt

Paracetamol Hasco, czopki, 250 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Hasco 250 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

4.15

Do koszyka

Paracetamol Hasco, czopki, 80 mg, 10 szt

Paracetamol Hasco, czopki, 80 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Hasco 80 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

3.86

Do koszyka

Paracetamol Hasco, zawiesina doustna, 150 g

Paracetamol Hasco, zawiesina doustna, 150 g

Paracetamol zawiesina doustna zawiera paracetamol, który działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo.

więcej...

Produkt dostępny

6.49

Do koszyka

Efferalgan, czopki, 300 mg, 10 szt

Efferalgan, czopki, 300 mg, 10 szt

Efferalgan czopki zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

7.44

Do koszyka

Paracetamol Farmina, czopki, 50 mg, 10 szt

Paracetamol Farmina, czopki, 50 mg, 10 szt

Czopki Paracetamol Farmina 50 zawierają paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciw gorączkowo.

więcej...

Produkt dostępny

5.49

Do koszyka

Produkty wspierające

Produktów na stronę:12244896

Xylogel 0,05%, żel 10g

Xylogel 0,05%, żel 10g

Żel do nosa. Łagodzi katar.

więcej...

Produkt dostępny

11.99

Do koszyka

-18.76%
Sinecod, krople doustne 5mg/ml, 20 ml

Sinecod, krople doustne 5mg/ml, 20 ml

Sinecod w postaci kropli stosowany jest w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia.

więcej...

Produkt niedostępny

15.20

Sterimar Baby, aerozol, 100 ml

Sterimar Baby, aerozol, 100 ml

Sterimar Baby to naturalny produkt składający się z wody morskiej, który oczyszcza i nawilża nos.

więcej...

Produkt dostępny

19.72

Do koszyka

Bioaron C, syrop, 100 ml

Bioaron C, syrop, 100 ml

Stosowanie syropu Bioaron C powoduje stymulację układu odpornościowego przez substancje obecne w wyciągu z liści aloesu drzewiastego.

więcej...

Produkt niedostępny

11.90

Cebion, krople doustne, (100 mg/ml), 30 ml

Cebion, krople doustne, (100 mg/ml), 30 ml

Lek Cebion zapobiega i leczy stany niedoboru witaminy C.

więcej...

Produkt dostępny

14.59

Do koszyka

Ibum Forte o smaku malinowym, zawiesina doustna, 100 g

Ibum Forte o smaku malinowym, zawiesina doustna, 100 g

Lek lbum Forte, zawiesina doustna zawiera ibuprofen- substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

więcej...

Produkt niedostępny

19.99

NoseFrida Aspirator do nosa, 1 szt

NoseFrida Aspirator do nosa, 1 szt

Małe dzieci często mają trudności ze snem oraz oddychaniem przez nos z powodu dokuczająoego im kataru, który przeszkadza także w jedzeniu i piciu. NoseFrida zapewni Twojemu dziecku swobodne oddychanie, jedzenie i spokojny sen.

więcej...

Produkt dostępny

23.26

Do koszyka

Infolinia 71-782-10-84

Jak działają stabilizatory i opaski Futuro™?

2016-08-04

produkty FuturoStabilizatory Futuro™ są zaprojektowane tak, by zapewniały terapeutyczne odciążenie stawów, mięśni i ścięgien, ułatwiając im optymalne funkcjonowanie, co w efekcie pozwala pacjentom prowadzić życie zgodne ze swoimi upodobaniami. Wybierając produkty z rodziny Futuro™, możecie Państwo być pewni, że otrzymacie pełny komfort i niezawodną stabilizację, które są potrzebne, abyście mogli robić to, co lubicie najbardziej - spacerować po plaży, jeździć na rowerze z rodziną, czy uprawiać jogging...

DotPay bezpieczne płatności online

© 2011-2016 by Apteka Internetowa Lekosfera | wykonanie red agencja interaktywna, wrocław