Vicks SymptoMed Complete, saszetki o smaku cytrynowym, 10 szt

Produkt dnia

12.99 zł

Producent: Wick Pharma

Dostępność: Produkt dostępny

Cena: 12.99 zł

Koszty dostawy:

  • Darmowa dostawa od 169 zł
  • Odbiór Osobisty: 0.00 zł
  • Przesyłka Kurierska Ekonomiczna (2-5 dni): 7.89 zł
  • Przesyłka Kurierska ekspresowa (1-2 dni): 14.00 zł

inne opcje wysyłki...

Opis produktu

Proszek do sporządzenia roztworu doustnego przeznaczony do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Skład:

Każda saszetka zawiera:

* 500mg paracetamolu
* 200mg gwajafenezyny
* 10mg fenylefryny chlorowodorku

Ponadto zawiera: sacharozę, sód, aspartam (E951).

Działanie:

Proszek do sporządzenia roztworu doustnego przeznaczony do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy takich jak:

* ból głowy
* ból ciała
* ból gardła
* gorączka
* przekrwienie nosa
* kaszel z odksztuszaniem

Dawkowanie:

Rozpuścić jedną saszetkę proszku w standardowym kubku z gorącą, ale nie wrzącą wodą (około 250 ml).  Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia.

Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

Nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Przeciwwskazania:

Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol.

Nie stosować z innymi lekami przeciwgrypowymi, przeciwprzeziębieniowymi lub przeciwobrzękowymi.

Ciąża/karmienie:

Jeśłi pacjentka jest w ciązy lub karmi piersią, przyjmuje inne leki lub jest pod opieką medyczną, należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem tego leku.

Informacje dodatkowe:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

czytaj więcej
Opinie klientów

Opinie klientów

Nikt nie dodał jeszcze opinii

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj opinię

Podyskutuj na forum

comments powered by Disqus